faq-delivery

Najčastejšie otázky - Delivery Martin a okolie

Ako si môžem objednať jedlo? Jedine online cez náš web alebo Facebook (tlačidlo Nakupovať).
Platí sa iba kartou? Áno. Minimalizujeme tak kontakt medzi kuriérom a zákazníkom.
Rozvoz je iba v rámci Martina? Nie. Rozvážame aj do okolia Martina. Do týchto miest vám Nha be dovezieme elektrickým auto s nižšími emisiami: Vrútky, Bystrička, Dražkovce, Košťany nad Turcom. Žabokreky, Lipovec, Turčianske Kľačany, Sučany, Valča, Turčiansky Peter, Trebostovo, Príbovce, Rakovo, Benice, Turany, Valča.
Koľko stojí rozvoz v rámci Martina? V rámci Martina zaplatíte za rozvoz 2,50 €. Nha Be vam donesieme ekologicky cyklokuriérom alebo elektrickým autom.
Koľko trvá donáška v rámci Martina? Väčšinou cyklokuriér dovezie jedlo do hodiny. Vo výnimočných prípadoch to môže byť dlhšie. Čas doručenia si skrátime vzájomnou spoluprácou. Čím skôr si vyzdvihnete objednávku, tým skôr cyklokuriér odovzdá jedlo ďalšej adrese.
Koľko stojí rozvoz mimo Martin?
Priekopa2,9 €
Vrútky2,9 €
Bystrička2,9 €
Drážkovce2,9 €
Košťany nad Turcom2,9 €
Žabokreky2,9 €
Lipovec3 €
Turčianske Kľačany4 €
Sučany5 €
Turčiansky Peter6 €
Trebostovo7 €
Trnovo7 €
Príbovce7 €
Rakovo7 €
Benice7 €
Turany9 €
Valča10 €
Koľko budem čakať na jedlo? Závisí od počtu objednávok. Keď je objednávok menej stihneme ich pripraviť do 10 minút. V čase obeda sa čaká 60 - 90 minút.
Môžem si objednať rozvoz aj cez telefón? Nie, rozvoz sa dá objednať iba online a platí sa dopredu kartou. Aby sme sa vyhli kontaktu medzi kuriérom a zakázníkmi.
Tip na záver: Skúste osloviť svojich susedov alebo kamošov, či tiež nemajú chuť na Nha Be a cenu za dovoz si rozdelíte.