Pondelky nie sú zlé, letné grilovačky pred NhàBè sú späť. Grilujeme vietnamský street food a čapujeme MARTINS 11. Každý pondelok od 17:00. Vidíme sa.

Špeciály

KALÓRIE A MAKROŽIVINY

bielkovinysacharidytukyvklákninakalórie / (kcal)
MI XAO BO33,3109,237,54,6948,3
MI XAO GA56,3108,737,64,61040,9
MI XAO TOFU30,8108,934,54,5907,8
MI XAO TEMPEH33,311643,74,51035,3
BUN BO27,9103,621,86,1750
BUN GA51,3103,322,16,1750
BUN TOFU23102,917,76,1687,8
BUN TEMPEH28,3110,528,26,1842,2
PHO BO17,888,983,3514,5
PHO GA3187,16,83,1550,7
PHO CHAY14,396,25,85,8509,7
COM BO29,5106,238,97,5933,1
COM GA53105,839,27,51030,9
COM TOM20,8103,529,37,5793,4
COM TOFU27,7105,536,47,5899,1
COM TEMPEH3011345,37,51025,3
NEM CUON BO8,021,33,91,3157
NEM CUON GA19,321,95,01,3218
NEM CUON BA4,031,92,12,1167
NEM CUON TOM4,824,72,71,5127
NEM CUON TOFU412,520,887
ARAŠIDOVÁ OMÁČKA7,513,013,01,5210
SWEET CHILLI OMÁČKA1,529,01,50,1140